Opcje przeglądania
Kategorie
Cena
  • od
    do
Promocja
Producenci

Calvin Klein Euphoria Women – klasyka wśród perfum

Calvin Klein Euphoria Women to jeden z zapachów najpopularniejszych wśród kobiet na całym świecie. Jest to klasyka sama w sobie. Perfumy zostały wypuszczone na rynek w 2005 roku i niemal natychmiast stały się ogromnym hitem. Przez wiele lat zapach Calvin Klein Euphoria Women otrzymał wiele prestiżowych nagród. Jest to wyjątkowo wyrazista, ale jednocześnie bardzo świeża woda toaletowa.

Dla kogo Calvin Klein Euphoria Women?

Z uwagi na połączenie mocnych zapachów - cała kompozycja jest odpowiednia dla pewnych siebie, bardzo energicznych kobiet, które wiedzą, czego chcą od życia. Calvin Klein Euphoria Women jest odpowiedni zarówno na co dzień, jak i na wyjątkowe okazje. W drugim przypadku sprawdzi się zwłaszcza, jeżeli na co dzień używasz delikatnych zapachów.

Podstawą tych perfum, podobnie jak innych z serii Calvin Klein, jest piżmo, mahoń, bursztyn i delikatny fiołek. W Calvin Klein Euphoria Women bardzo wyczuwalny jest też owoc granatu, który w składzie jest głową zapachu. Serce stanowią natomiast lotos i orchidea, które są znakomitych wykończeniem tej mieszanki aromatów.

Sam flakon perfum jest bardzo kobiecy, a jednocześnie klasyczny – jest to nawiązanie do delikatności, jak i lekkiego pazura wyrażonego fioletowym kolorem. W naszej perfumerii masz do wyboru:

  • perfumy z korkiem, w opakowaniu zafoliowanym fabrycznie przez producenta – dostępne w dwóch wielkościach 100 ml i 50 ml,
  • tester perfum, który nie ma korka, a jego opakowanie nie jest zafoliowane.

Zarówno produkt, jak i tester to produkty oryginalne, które nieznacznie różnią się między sobą ceną. To od Ciebie zależy, na który z nich się zdecydujesz. My gwarantujemy najwyższą jakość wszystkich produktów znajdujących się w ofercie perfumerii.

Jeżeli interesują Cię inne zapachy podobne do Calvin Klein Euphoria Women – zachęcamy do zapoznania się z produktami na naszej stronie internetowej. Czekamy także na Ciebie w naszym oddziale stacjonarnym w Warszawie. Tam także możesz odebrać osobiście perfumy zakupione przez internet.